Hakkımızda

MİSYON

Şık bir Takım Elbise, Damatlık, Smokin giymeyi bütün erkeklerin hayal ettiğini biliyoruz. Hayatlarının en mutlu gününde bu hakka sahip olduklarına inanıyoruz. eSmokin ailesi olarak müşterilerimizin gözlerindeki mutluluğa katkı sağlamak için varız. Bizler yüzlerce model damatlık, smokin, takım elbise ve aksesuar çeşitleriyle sizlere hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

VİZYON

Yenilikçi, akılcı, profesyonel, ilkeli, sorumlu, kaliteli ve en önemlisi “mutlu müşteri” yaklaşımımızla damatlık, smokin, takım elbise satışında ve üretiminde önce Türkiye sonra ise dünya lideri olmak.

 

HAKKIMIZDA

22 yıldır gelin adaylarının en mutlu anlarında hep yanında olan Yeşim gelinlik artık esmokin markası ile damatların da yanında. Yeşim Gelinlik 1996 yılında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kısa sürede yenilikçi fikirleriyle, uzman kadrosuyla ve özgün tasarımlarıyla Kayseri’nin önemli gelinlik markası olarak kendini kanıtladı. ESmokin markası yılların getirdiği tecrübe ve birikimimizle birlikte damat adaylarının vazgeçilmezi olmuştur. 

Kişiye özel çalışmalarında hiç bir detay atlanmadan benzersiz modelleri istenilen renkte ve istenilen tarzda müşterilerine sunmaktadır. Her şeyin detaylarda gizli olduğunu biliyoruz. O nedenle ürünlerimizi ekip olarak büyük bir özen ve dikkatle hazırlıyoruz. Kalite ve tasarım felsefemiz gereği Dünya moda merkezlerini yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri ve estetik tasarımları genç, dinamik, profesyonel kadro ve tasarım ekibimizle izliyoruz. Koleksiyonlarımızı kendimize özgü yeni modellerle sizlere sunuyoruz. 

Randevu Alın
Randevu Alın

Beklentilerinizi karşılayacak şık, rahat, fonksiyonel ve konforlu tasarımlardan yararlanmak için randevu almayı unutma!

WhatsApp WhatsApp